traffi ticket lawyer
Eve Vysotskiy polish lawyer
 Jesteśmy zaszczyceni że możemy powitać Ciebie w naszej Prawniczej Kancelarii  
                             Northwest Legal, PLLC
Specjalizujemy się głównie w Prawie Cywilnym- w zakresie odszkodowań, związanych ze szkodami powstałymi na skutek wypadków podjazdów mechanicznych, jak również podczas pracy. Także reprezentujemy naszych klientów w sprawach wykroczeń administracyjnych ( Mandaty ).
 
Prawnicy naszej Kancelarii zapewniają porady prawne na najwyższym poziome, reprezentują obrone interesu klienta podczas prawnych negocjacji, bronią ich praw w sprawach polubownych a także w sądzie.
Dlaczego Northwest Legal, PLLC?
  • Zespół prawników naszej Kancelarii ma bogate doświadczenie w wielu skomplikowanych a w większości  trudnych do zrozumienia obszarach Amerykańskiego prawa / ustawodawstwa.
 
  • Szeroka wiedza sądowej praktyki w sprawach cywilnych jest poparta przez obszerną kolekcję banku informacji, co umożliwia przyśpieszenie prawniczej procedury.
 
  • Jedna z założycieli naszej Kancelarii  Eve J. Vysotskiy, od 2001 roku związana jest z zawodem prawniczym. Od 2013 roku jest aktywnym prawnikiem , która z dużym powodzeniem zapewnia najwyższy poziom legalnych porad prawniczych.
Warunki współpracy
Opłaty za naszą reprezentację w zakresie usług prawniczych, uzależnione są od szczególnych sytuacji klienta.  Nasza pierwsza prawnicza konsultacja jest wolna od opłat.
 
Kancelaria przeanalizuje wszystkie możliwe materiały dotyczące konkretnego przypadku, jak również przedstawi wszystkie możliwości, które mogą zapewnić pozytywne rozwiązanie sprawy dla naszego klienta .
Aby uzyskać więcej informacji prosimy skontaktować się z Northwest Legal, PLLC.  – zobacz Kontakts (Contacts).

Ewa Vysotskiy

Adwokat

Tel.: 206.494.0292

Eve@NWLFirm.com